لطفا قبل از هر گونه سوال از پشتیبانی وب سایت تهران پویا سوالات متداول را مطالعه کنید شاید سوالی که شما دارید در این بخش پاسخ داده شده باشد.و در صورت اشکال با پشتیبانی وب سایت تماس حاصل فرمایید:

 

آیا ارسال آگهی در وب سایت تهران پویا رایگان است ؟

بله ارسال اگهی در وب سایت تهران پویا رایگان بوده و افراد می توانند پس از ثبت نام در وب سایت تهران پویا محصولات خود و شرکت خود را به همگان معرفی نمایند.

آیا امکان ثبت اگهی های ویژه در سایت وجود دارد و آگهی های ویژه با آگهی های معمولی چه تفاوتی دارند ؟

بله امکان ثبت آگهی ویژه در وب سایت تهران پویا وجود دارد این نوع آگهی ها در بهترین قسمت های  وب سایت نمایش داده می شوند و ثبت این آگهی ها شامل هزینه برای کاربر می باشد.

هزینه ثبت آگهی های ویژه در وب سایت تهران پویا چه مقدار است ؟

هزینه ثبت و آگهی ویژه در وب سایت تهران پویا را می توانید از منوی لیست پلن های قیمت وب سایت مشاهده نمایید. و بر اساس نیاز خود پلن مورد نیاز را انتخاب نمایید.

آیا می توانم در وب سایت تبلیغات بنری بدهم و در صورت تبلیغ بنری این تبلیغ در کجای وب سایت نمایش داده خواهد شد ؟

بله امکان ثبت تبلیغات بنری در وب سایت تهران پویا وجود دارد.این تبلیغات در صفحه ی اصلی وب سایت و در هر صفحه از آگهی های ارسالی بر روی وب سایت اعم از رایگان و ویژه قابل نمایش هستند.

هزینه ارسال آگهی ها و تبلیغات بنری بر روی وب سایت تهران پویا چه مقداری می باشد ؟

هزینه های ارسال اگهی بنری بنا بر تعداد روز های قابل نمایش و سایز تبلیغات بنری متفاوت است.برای کسب اطلاعات بیشتر ازقیمت این گونه تبلیغات لطفا از صفحه تعرفه آگهی ها دیدن فرمایید.

محدودیت ارسال آگهی رایگان برای وب سایت تهران پویا چه تعدادی می باشد ؟

برای ارسال آگهی های رایگان در وب سایت هیچ سقفی در نظر گرفته نشده و کاربران عضو می توانند به تعدادی که مورد نیاز است برای محصولات خود آگهی ثبت نمایند.

آیا می توانم محصولات عرضه شده در فروشگاه تهران پویا را به صورت آنلاین خریداری نمایم؟

امکان ثبت سفارش و خرید از فروشگاه به صورت آنلاین برای کاربران گرامی فراهم است و مشتریان عزیز می توانند محصولات خود را به صورت آنلاین سفارش دهند.

آیا امکان ثبت نام با چند نام کاربری در وب سایت را دارم ؟

ثبت نام با چند نام کاربری در سایت تهران پویا غیرقانونی بوده و کاربران نمی توانند با چند نام کاربری در  سایت ثبت نام کنند. و در صورت مشاهده با کاربرخاطی برخورد خواهد شد.فقط در صورتی که فرد دارای چند برند مختلف و شرکت مختلف باشد و آگهی های متفاوت از یکدیگر را بر روی  سایت ارسال نماید مجاز می باشد.

آیا می توان هر نوع خدمات و آگهی را در وب سایت تهران پویا ثبت نمود  ؟

خیر تهران پویا وب سایت نیازمندی های صنعت ساختمان می باشد و فقط آگهی های مربوط به این صنعت در این وب سایت قابل ثبت می باشند. شما می توانید دسته ها و گروه های مجاز به ارسال آگهی در این وب سایت را در صفحه آگهی های ارسالی سایت ببینید.

آیا پس از ثبت آگهی امکان ویرایش آگی در وب سایت وجود دارد ؟

بله این امکان در وب سایت وجود دارد و شما می توانید آگهی های ارسالی خود را پس از انتشار در وب سایت ویرایش نمایید

با عضویت در شبکه های اجتماعی ما از بروز رسانی قیمت مطلع شوید.

ما را در تلگرام دنبال کنید
جهت عضویت روی تصویر کلیک کنید.
روی تصویر کلیک کنید
پیج اینستا گرام تهران پویا

لینک بازگشت به فروشگاه

لینک صفحه آگهی های ارسالی