شرایط خرید و قوانین فروشگاه تهران پویا

در حال حاظر بررسی و خرید از سایت نیاز به ثبت نام و ورود ندارد.

شرایط خرید و قوانین فروشگاه تهران پویا به شرح زیر می باشد.

بدیهی است که سفارش و خرید از سایت نشانگر موافقت شما با قوانین سایت می باشد.

1- کلیه سفارشات ثبت شده بعد از ساعت 16 روزهای کاری و در روزهای تعطیل , روز بعد از تعطیلات پردازش و ارسال می شوند.

2 – درصورت بروز مشکل در پردازش نهای سبد خرید و یا اتمام موجودی و یا انصراف خریدار ( طبق شرایط مندرج در صفحه توضیحات محصول ) , مبلغ پرداختی خریدار ظرف 24 تا 48 ساعت کاری به حساب خریدار و به نام خود خریدار واریز می گردد.

3 – در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت فروش کالا در سایت , کلیه سفارشات و خریدهای انجام شده توسط مشتری بلا اثر می گردد و وجوه دریافتی طی 24 تا 48 ساعت کاری به مشتری عودت داده می شود. در صورت اشتباه اپراتور در درج قیمت , با مشاهده بلافاصله قیمت صحیح جایگزین میگردد و اگر سفارشی ثبت شده باشد با قیمت جدید و اصلاح شده محاسبه و دریافت می گردد.

4 – خریدار موظف است مشخصات کامل محصول را مطالعه و اطلاعات کامل درخواستی را تکمیل نماید, درصورت ورود اطلاعات ناقص , کلیه عواقب و خسارتهای ناشی از آن به عهده خریدار می باشد.

5 – در صورت تغییر قیمت محصولاتی که مستقیم از کارخانه قیمت گذاری و ارسال می شوند در هر مرحله از فرآیند فروش و تا قبل از خروج بار از کارخانه , افزایش قیمت به خرید ار تعلق گرفته و لازم است تا حساب خود را مجددا تسویه نماید.

6 – کلیه اصول و شرایط فروشگاه تهران پویا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

7 – کلیه نظرات ارسالی کاربران سایت که با قوانین ملی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران مغایرت داشته باشد , حذف می گردد.و سایت حق شکایت از ارسال کننده را برای خود محفوظ می دارد..

8 – سایت فروشگاه تهران پویا یک سایت فروش مصالح ساختمانی می باشد.

9 – امکان ارائه کالا و یا وجوه برگشتی به نام غیر از خریدار وجود ندارد.

10 – اعضاء مجاز به درج اطلاعات محرمانه دولتی و کشوری ،غیر اخلاقی ، غیر قانونی در این سایت نمی باشند.

11 – ارسال تبلیغات سیاسی به هر نحوی برای هر جناح سیاسی خلاف قوانین وب سایت بوده و  ممنوع می باشد.

12 – مدیریت سایت در صورت مشاهده تخلف مجاز به کنترل ،اصلاح،حذف تمامی اطلاعات درج شده بر روی وب سایت می باشد.

13 – قابل ذکر است افرادی که از وب سایت خرید می کنند (چه بصورت ثبت سفارش آنلاین و چه بصورت سفارش خرید تلفنی ) به منزله این است که اطلاعات و قوانین وب سایت را کامل خوانده اند و با تمامی قوانین وب سایت موافق هستند.و در صورت تخلف ,  مدیریت سایت می تواند براساس قوانین حاکم بر سایت با افراد خاطی برخورد نمایید.