مصالح فروشی در تهران

مصالح فروشی تهران پویا با فروش آنلاین مصالح ساختمانی از قبیل سیمان تیپ 2 و سیمان فله کلیه برندهای معتبر بازار در کلیه نقاط استان تهران. خرده فروشی از انبار تهران و عمده فروشی ارسال از کارخانجات معتبر

tehranpooya.com/shop

مصالح فروشی

تامین مصالح ساختمانی و پخش مصالح ساختمانی ، خرید ، انبار ، فروش مصالح ساختمانی در تهران

شغل مصالح فروشی چیست ؟

در ابتدا توضیحی برای مصالح فروشی بدهیم : مکانی است که در آن مصالح ساختمانی نو و  یا دست دوم خرید و فروش می شوند . 

این مصالح فروشی می‌تواند به صورت دفتر مـصـالـح ساختمانی باشد و یا مغازه مصالح فروشی باشد و یا انبار و سوله دپوی مصالح باشد ، که از همانجا هم اقدام به فـروش کند. معمولاً و عرفا در مصـالـح فروشی های تهران و ایران مصالح پایه تخلیه و بارگیری و یا خرید و فروش می شوند .

مثل سیمان تیپ ۲ پاکتی برند تهران و یا شهرستان گچ ساختمانی سفید کاری و زیر کار ماسه کیسه ای یا فله و آجر و یا خاک رس به صورت کیسه و فله و آهک کیسه ای و دیگر مصالح.

دفتر فروش مصالح

در دفتر فروش مصالح محصولی دپو نمی شود فقط به صورت پاسخگویی تلفنی می باشد. و یا حضور مشتری و خریدار در دفتر برای بحث و عقد قرارداد ساختمانی و یا خرید حضوری و دریافت فاکتور ،

ولی در مغازه مـصـالـح فروشی معمولاً مقدار کمی از محصولات به عنوان خرده فروشی می تواند وجود داشته باشد. مثلاً سیمان ۵ کیلویی یا گچ ۵ کیلویی,و در اینجا هم مشتری می تواند به صورت حضوری یا تلفنی خرید خود را انجام دهد.مصالح فروشی تهران پویا

هر دو مکان دفتر و مغازه مصالح فروشی متکی و وابسته به انبارهای خود و یا انبار های مخصوص دپوی مصالح می باشند .

بعد از دریافت سفارش یا حضور مشتری و خرید محصول ، آن را از انبار خود و یا همکاران مصالح فروش به محل پروژه ساختمانی خریدار ارسال می نماید.

که معمولاً چند ساعت پس از خرید انجام میشود در ضمن خود انبار مصالح فروشی هم به امر خرید و فروش و ارسال مصالح راسا اقدام می‌نماید .

و به کسی که این مصالح را می خرد و می فروشد و مغازه یا دفتر را اداره می کند اصطلاحاً مصالح فروش می گویند.

خصوصیات یک مصـالـح فــروشی خوب چیست ؟

یک دفتر مصالح یا مغازه مصـالح فـروشی و یا انبار مصالح در وهله اول باید مردم دار و با حوصله و پاسخگو باشد . و اطلاعات فنی خوب و کاملی درباره محصول داشته باشد. تا بتواند اطلاعات مورد نیاز خریدار را کامل و متناسب با نیاز مشتری ارائه دهد.

خوشبختانه مصالح فروشی تهران پویا با کادر مجرب در فروش مصالح در خدمت همشهریان تهرانی می باشد.

 

اطلاعات لازم برای پاسخگویی به مشتری در فروشگاه مصالح ساختمانی

فروشنده باید نسبت به برند محصول ، کاربرد دقیق آن در ساختمان ، مقدار مورد نیاز مصالح در متر مربع یا ابعاد مورد. نظر خریدار و ترکیبات شیمیایی محصول ، نوع بسته بندی ، زمان ارسال و دریافت محصول توسط خریدار مصالح  ، ظرفیت‌های قابل بارگیری.

 وسائل موجود حمل و نقل مثل نیسان خاور ایسوزو و کامیون اطلاعات کامل داشته و آن را به خوبی به خریدار منتقل نماید . که در این صورت خریدار مصالح به یک خریدار دائمی و مشتری ثابت و وفادار مصالح ساختمانی برای آن موسسه یا شرکت ساختمانی تبدیل خواهد شد . 

 

دومین خصیصه یک فروشگاه ساختمانی که در امر فـروش مصـالـح فعالیت دارد ،

ارزان فـروشی مصـالـح می باشد خریدار همیشه و در همه جای دنیا به دنبال قیمت مناسب خرید می باشد. مصــالـح فـروشی که با قیمت مناسب و سود متعارف اقدام به فــروش مصالح نماید همیشه سرش شلوغ خواهد بود حتی در کسادی بازار مـصالح تهران.

 

بهترین مصالح فروشی تهران

مصـالـح فـروشی تهران پویا با قیمتهای بسیار مناسب مصالح ساختمانی و با سود متعارف و با ارائه فاکتور معمولی و فاکتور رسمی کالای ساختمانی , به عنوان یکی از بهترین مـصالـح فـروشی های تهران مشغول خدمت رسانی به انبوه‌سازان و پیمانکار های ساختمانی می باشد . 

مغازه مصالح فروشی
عکس مغازه مصالح فروشی

 

فاکتور بعدی یک مصـالح فـروشی خوب :

در بازار ساخت و ساز ملک در ایران و خصوصا تهران و با استانداردهای جدید شهرسازی و قوانین متعدد در ساخت ملک با رعایت استانداردهای صنایع ملی ساختمان. ، مهمترین و بنیادی ترین اصل استفاده از مصالح مرغوب و باکیفیت و با تاریخ مصرف روز می باشد.

مصالحی که از کیفیت پایین تولید برخوردار بوده یا تاریخ مصرف آن گذشته باشد. طبیعتاً آن کارایی اصلی خود را نخواهد داشت و اثر مخربی در مقاوم سازی و پایداری ساختمان ایجاد خواهد کرد .

 

تسویه حساب در مـصـالـح فـروشی 

اغلب فروشگاه های مصالح ساختمانی با توجه به شیوه کاری نوین در صنعت ساختمان به صورت نقدی معاملات خود را انجام میدهند.  ولیکن در صورتی که خریدار و یا سازنده ملک مورد اعتماد مصـالح فـروش باشد.

و اعتبار او نزد مصالـح فـروش محرز شـده بـاشد. می‌توان به صورت اعتباری و چکی معاملات را انجام داد. خوشبختانه در مـصالح فـروشی تهران پویا چنانچه خریدار مصالح ساختمانی صاحب ملک باشد. پس از مدت کوتاهی اعتبارسنجی و تایید اعتبار، مصالح ساختمانی مورد نیاز پروژه به صورت اعتباری به وی فـروخـته خواهد شد .

 

از فاکتورهای مهم و لازم امروز برای مصـالـح فـروشی ها

داشتن سایت فروشگاهی و فـروش مصـالح به صورت اینترنتی و اعلام قیمت آنلاین مصـالح میباشد .

در صورتی که تمام این فاکتورها مثل : ۱ – دفتر فـروش مصـالـح 2 – مغازه مصـالـح فـروشی. ۳ – انبار توزیع و دپوی مصـالـح ساختمانی ۴ – سایت اینترنتی معتبر فـروش آنلاین مصـالـح ساختمانی،  برای یک مصالح فـروش مهیا باشد.  باید گفت که این مکان یکی از بهترین و معتبر ترین مکان ها برای خرید مصالح ساختمانی می باشد.

سوله مصالح فروشی
سوله مدرن مصالح فروشی

 

مصالح فروشی تهران پویا 

فروشگاه ساختمانی تهران پویا با داشتن دفتر فـروش مصـالـح ساختمانی و انبار دپوی مصالح در شرق و غرب تهران و شرکت ثبت شـده. در اداره کل ثبت شرکتها بانام پیشتازان بنا گستر کوشا و سایت اینترنتی فروش مصـالح به آدرس :

tehranpooya.com 

 مرجع خرید مصالح و اعلام قیمت روزانه و همیشگی محصولات ساختمانی نظیر سیمان و گچ و آجر و ماسه.

 با کادری مجرب و حرفه ای در امر پاسخگویی و ثبت سفارش خرید مصالح ساختمانی. و با هدف همکاری در اجرای پروژه های عمرانی و ساختمانی و با سابقه ۲۰ ساله در امر خرید و فـروش مصـالـح ساختمانی.

تامین مصالح پروژه های انبوه سازی و پخش کالای ساختمانی. در تهران البرز مازندران دماوند و پردیس ،به صورت شبانه روزی آمـاده خـدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد .

 

خرید حضوری از مصالـح فـروشی تهران پویا

خریدار محترم هم به صورت آنلاین و هم مشاوره تلفنی و ثبت سفارش و هم خرید حضوری با مراجعه به دفتر فـروش و یا انبار می تواند خرید خود را از مجموعه مصـالح فـروشی تهران پویا انجام دهد.

در مصـالح فـروشی تهران پویا لیست قیمت روز مصالح ساختمانی با قابلیت خرید آنلاین همیشه در دسترس خریداران محترم می باشد. و خریداران و کاربران محترم سایت می توانند قیمت روز سیمان تهران و سیمان های شهرستان و گچ و مصالح دیگر را در هر لحظه ملاحظه و رصد نمایند.

 

ارسال آگهی در مصـالح فـروشی تهران پویا

همچنین در سایت تهـران پـویـا بخشی به عنوان آگهی های ارسالی وجود دارد. که فعالان بخش صنعت ساختمان مثل  تولیدکنندگان مصالح و کالای ساختمانی و فروشندگان محصولات و کالاهای ساختمانی می توانند. جهت بهتر دیـده شـدن و یا معرفی کسب و کار خود اقدام به ارسال آگهی رایگان به هر تعداد و یا آگهی ویژه و بنر تبلیغاتی، نمایند. 

 

مصـالح ساختـمانی

مصـالح ساختـمانی مصالحی هستند که برای ساخت و ساز استفاده می شوند. بسیاری از مواد طبیعی (مانند خاک رس، ماسه، چوب، سنگ و حتی برگ های کوچک) برای ساخت یک ساختمان استفاده می شود.

علاوه بر مواد و مصالح طبیعی، برخی از مواد مصنوعی نیز به صورت ترکیبی در ساخت و ساز استفاده می شود. در بسیاری از کشورها، تولید مصالح ساختمانی به یک صنعت تبدیل شد ه است.

علاوه بر این، استفاده از این مواد باعث ایجاد مشاغل و حرفه های بسیاری از جمله نجاری، لوله کشی، سقف و عایق کاری شد ه است. این نوع حرفه ها تزیین و زیباسازی ساختمان ها و خانه ها را بر عهده دارند.

منبع ویکی پدیا

با عضویت درتلگرام و اینستاگرام تهران پویا از آپدیت قیمتها مطلع شوید.

کانال تلگرام تهران پویا

جهت عضویت روی تصویر کلیک کنید.

پیج اینستاگرام تهران پویا

                                    با آرزوی موفقیت برای تمامی فعالان صنعت ساختمان تهران پویا