قیمت سیمان امروز در بازار تهران با توجه به خرید از بورس کالا هر هفته احتمال تغییر دارد . در جدول زیر قیمت سیمان پاکتی و فله بعضی از کارخانه های معتبر تولید کننده سیمان را گرد آوری کرده ایم . قیمت ها هر هفته و معمولا در روز دوشنبه بروز رسانی می گردد. البته در صورت تغییر قیمت سیمان پاکت و فله در طول هفته , جدول قیمت هم تغییر کرده و بروز می گردد. کلیه سیمان های اعلامی قابلیت خرید از فروشگاه را دارا هستند.

در جدول زیر ابتدا برند سیمان و بعد قیمت اعلام شده است که با کلیک روی کلمه خرید به صفحه محصول منتقل شده. و با مشاوره قبل از خرید شرایط را بررسی نموده و خرید مطمئمنی را تجربه نمایید.

 

پنجشنبه ۳۰/۰۱/۱۴۰۳ ۱۰:۰۳

بروزرسانی قیمت 1403/01/29
برند سیمانقیمت درب کارخانه لینک خرید
تهران تیپ 2
پاکت
68400
تومان
خرید
پوزولانی
تهران پاکت
57500
تومان
خرید
شمال 2
پاکت
64500
تومان
خرید
ساوه 2
پاکت
67300
تومان
خرید
ساوه تیپ 1
پاکت
--- تماس
پوزولان ساوه
پاکت
57500
تومان
خرید
آبیک 2
پاکت
60900
تومان
خرید
آبیک مرکب
پاکتی
53500
تومان
خرید
فیروزکوه 2
پاکت
53900
تومان
خرید
فیروزکوه
425-1
پاکت
تماس تماس
مرکب فیروزکوه پاکت52400
تومان
فراز فیروزکوه 2 63900
تومان
خرید
فراز 425-1
پاکت
تماسخرید
مرکب فراز
پاکتی
51900
تومان
خرید
شاهرود 2
پاکت
54100
تومان
خرید
نکا تیپ 2
پاکت
59500
تومان
خرید
نکا تیپ 1
پاکت
تماسخرید
سبزوار 2
پاکت
46000
تومان
خرید
نیزار قم 2
پاکت
64500
تومان
خرید
نیزار تیپ 1
پاکت
تماس
خرید
تیپ 5 تهران
پاکت
67800
تومان
خرید
فله تهران 2
هرتن
1085000
تومان
خرید
فله تیپ 5 تهران1105000 تومان
فله شاهرود 2934000
تومان
خرید
فله فیروزکوه 2999000خرید
فله ساوه 21063000خرید
فله ساوه تیپ 11055000خرید
فله آبیک 21069000خرید
فله نیزار قم 21100000خرید

تماس با بخش فروش
 02166381876

 

قیمت سیمان امروز در بازار تهران

تحلیلی بر روند قیمت سیمان 
 
سیمان از جمله کالاهای پایه ای است که در صنعت ساخت و ساز استفاده می شود. در این مقاله، بصورت اجمالی به بررسی قیمت سیمان در بازار خواهیم پرداخت و نحوه تاثیر این عوامل بر بورس سیمان را بررسی خواهیم کرد.
سیمان یکی از مهم ترین مصالح ساختمانی است و قیمت آن بر روی هزینه ساخت و ساز تاثیر زیادی دارد. قیمت سیمان در ایران تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله عرضه و تقاضا، قیمت مواد اولیه، هزینه های تولید، و نرخ ارز قرار دارد.
در سال 1402، قیمت سیمان در ایران با افزایش قابل توجهی همراه بوده است. قیمت سیمان پاکتی 50 کیلویی در ابتدای سال 1402 حدود 40 هزار تومان بود، اما در حال حاضر (نیمه دوم سال) به حدود 60 هزار تومان رسیده است. قیمت سیمان فله نیز در این مدت از حدود 700 هزار تومان در هر تن به حدود 1 میلیون تومان افزایش یافته است.
 
عوامل مختلفی باعث افزایش قیمت سیمان در ایران شده اند، از جمله:
افزایش قیمت مواد اولیه مانند سنگ آهک، گچ، و زغال سنگ
افزایش هزینه های تولید، از جمله هزینه های انرژی و حمل و نقل
افزایش نرخ ارز.
 
افزایش قیمت سیمان نگرانی هایی را در مورد تاثیر آن بر هزینه ساخت و ساز ایجاد کرده است. به گفته فعالان صنعت ساختمان، افزایش قیمت سیمان می تواند منجر به افزایش قیمت مسکن و سایر املاک شود.
دولت نیز در تلاش است تا با اتخاذ سیاست های حمایتی، از افزایش قیمت سیمان جلوگیری کند. به عنوان مثال، دولت اخیراً قیمت سیمان در بورس کالا را به صورت دستوری تعیین کرده است.
 
با این حال، کارشناسان معتقدند که افزایش قیمت سیمان در ایران یک روند بلندمدت است و در سال های آینده نیز ادامه خواهد داشت.
در اینجا برخی از عواملی که می توانند بر قیمت سیمان در ایران تاثیر بگذارند، آورده شده است:
 
عرضه و تقاضا: افزایش تقاضا برای سیمان در ایران می تواند منجر به افزایش قیمت آن شود. این افزایش تقاضا می تواند ناشی از عوامل مختلفی از جمله افزایش ساخت و ساز، افزایش جمعیت، و بهبود وضعیت اقتصادی باشد.
 
قیمت مواد اولیه: سیمان از مواد اولیه مختلفی مانند سنگ آهک، گچ، و زغال سنگ ساخته می شود. افزایش قیمت این مواد اولیه می تواند منجر به افزایش قیمت سیمان شود.
 
هزینه های تولید: هزینه های تولید سیمان نیز می تواند بر قیمت آن تاثیر بگذارد. این هزینه ها شامل هزینه های انرژی، حمل و نقل، و نیروی کار می شود.
 
نرخ ارز: نرخ ارز نیز می تواند بر قیمت سیمان در ایران تاثیر بگذارد. افزایش نرخ ارز می تواند منجر به افزایش قیمت مواد اولیه و هزینه های تولید سیمان شود.
 

سیمان بسته بندی شده

سیمان بسته یندی به دلیل سهولت حمل و نقل و استفاده، گزینه ای محبوب برای بسیاری از پروژه های ساختمانی است. اما چه چیزی قیمت سیمان پاکتـی را تعیین می کند؟ عوامل مختلفی مانند تقاضای بازار، هزینه های تولید و حتی تحریم های بین المللی می توانند بر قیمت سیمان پاکتی تاثیر گذار باشند.
 

قیمت سیمان بصورت فله

سیمان فله ای، گزینه ای اقتصادی تر برای پروژه های بزرگ ساختمانی است. اما قیمت سیمان فـله نیز مانند سیمان پاکـت، تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. به علاوه، نوسانات قیمت سیمان فـله می تواند تاثیر چشمگیری بر سود یا زیان سازندگان داشته باشد.
 

سیمان قیمت روز

برای داشتن دید کامل بر بازار سیمان، باید به قیمت روز سیمان نیز توجه کرد. قیمت روز سیمان با توجه به تغییرات بازار، تولید و تقاضا می تواند تغییر کند. در بورس سیمان، نوسانات قیمت سیمان می تواند تاثیر بزرگی بر سرمایه گذاری ها و تصمیمات سازندگان داشته باشد.
 
 

سیمان سیاه

سیمان سیاه، همان سیمان خاکستری معمول پرتلند و پوزولان می باشد که بعضی آنرا سمیان سیاه نامگذاری کرده اند.
که به مصارف و قیمت آن قبلا اشاره شده است.
 
در نهایت، بررسی قیمت روز سیمان, پـاکـتی، فـله، سیاه یا خاکستری و سفید می تواند خریداران را در درک بهتر بازار سیمان و تصمیم گیری های سرمایه گذاری در بورس سیمان یاری رساند. با داشتن اطلاعات به روز در مورد قیمت سیمان امروز در بازار تهران، سرمایه گذاران می توانند تصمیمات مناسب تری بگیرند و ریسک های مربوط به سرمایه گذاری در سیمان را کاهش دهند.
 
با توجه به اینکه سیمان یکی از مواد اساسی در صنعت ساختمان است، به روز بودن در مورد این بازار می تواند به تولید کنندگان، سرمایه گذاران و حتی مصرف کنندگان کمک کند. همچنین، با داشتن دیدگاهی گسترده تر در مورد بازار سیمان، می توانیم نوسانات قیمت را بهتر درک کنیم و در مواجهه با تغییرات بازار آماده تر باشیم.
 
بازار سیمان یک بازار پیچیده و متغیر است، اما با داشتن اطلاعات مناسب و به روز، می توانیم درک بهتری از آن داشته باشیم. بنابراین، برای داشتن آگاهی به روز از قیمت سیمان, پاکتی، فله، آکبند، حتما از منابع معتبر و به روز استفاده کنید.
 
قیمت سیمان امروز در بازار
قیمت سیمان در بازار
 

کدام سیمان برای کجا مناسب تر است؟

با توجه به قیمت سیمان امروز در بازار تهران , بهترین گزینه سیمان برای تهران همان سیمان تیپ 2 تهران پاکت یا فله بر حسب نیاز پروژه می باشد. که با توجه به کیفیت مرغوب آن , بسیار مقرون به صرفه است .معرفی و فروش محصولات کارخانه سیمان تهرانارزان ترین قیمت سیمان برای استفاده در تهران

مناسب ترین قیمت سیمان در حال حاظر سیمان سبزوار می باشد . که متاسفانه به دلیل ظرفیت های حمل (تریلی) پاکتی و فله, بیشتر در مناطق جنوب تهران و ورامین مورد استفاده قرار میگیرد.

گزینه دیگر برای استفاده در تهران سیمان ساوه می باشد .که بیشتر سازندگان پروژه های غرب تهران به خرید آن علاقه زیادی نشان می دهند. و اگر در غرب تهران ساخت و ساز دارید با توجه به کیفیت و قیمت سیمان مناسب پاکتی و فله ساوه, پیشنهاد خوبی است.

سیمان آبیک پاکت و فله هم معمولا در غرب تهران خریداران بیشتری دارد. به علاوه اینکه بیشتر مصرف استان البرز کرج و هشتگرد جدید و قدیم و کوهسار و مناطق اطراف آن محصولات کارخانه سیمان آبیک می باشد.

منطقه فیروز کوه که از شهرهای استان تهران محسوب می شود. دارای دو تا از بهترین و با کیفیت ترین کارخانه های تولید سیمان یعنی سیمان فیروزکوه و سیمان فراز فیروزکوه است. که کل منطقه خود و دماوند و مشاء تا رودهن و مهرآباد و از طرف دیگر شهرهای آمل و بابل را پوشش می دهد. و به جرات می توان گفت بهترین گزینه برای این مناطق می باشند.

سیمان مازندران محصول کارخانه نکا نیز بهترین و در دسترس ترین گزینه سیمان جهت خرید در شهرهای شمالی کشور می باشد.

اطلاعات تکمیلی در سیمان ویکی پدیا

کارخانه سیمان فراز

 


بررسی قیمت و خرید  سیمان پاکتی –  سیمان فله  –  سیمان سفید  


بازگشت به صفحه اصلی فروشگاه  تهران پویا