قیمت سیمان امروز در بازار تهران با توجه به خرید از بورس کالا هر هفته احتمال تغییر دارد . در جدول زیر قیمت سیمان پاکتی و فله بعضی از کارخانه های معتبر تولید کننده سیمان را گرد آوری کرده ایم . قیمت ها هر هفته و معمولا در روز دوشنبه بروز رسانی می گردد. البته در صورت تغییر قیمت سیمان پاکت و فله در طول هفته , جدول قیمت هم تغییر کرده و بروز می گردد. کلیه سیمان های اعلامی قابلیت خرید از فروشگاه را دارا هستند.

در جدول زیر ابتدا برند سیمان و بعد قیمت اعلام شده است که با کلیک روی کلمه خرید به صفحه محصول منتقل شده. و با مشاوره قبل از خرید شرایط را بررسی نموده و خرید مطمئمنی را تجربه نمایید.

 

بروزرسانی قیمت 1403/04/20
برند سیمانبسته بندی و تیپقیمت درب کارخانهسفارش
سیمان تهرانپاکت تیپ 2102900 تومانخرید
سیمان تهرانپاکت
پوزولانی
75000
تومان
خرید
سیمان تهرانپاکت تیپ 585000
تومان
خرید
سیمان تهرانپاکت مرکب78000خرید
سیمان تهرانفله تیپ 21650000
تومان
خرید
سیمان تهرانفله تیپ 51450000خرید
سیمان سفید تهرانپاکت 40
کیلویی
112000
تومان
خرید
سیمان شمالپاکت تیپ 2109000
تومان
خرید
سیمان ساوهپاکت
پوزولانی
72900
تومان
خرید
سیمان ساوهفله تیپ 21680000خرید
سیمان ساوهفله تیپ 11660000خرید
سیمان سفید ساوهپاکت 40
کیلویی
186000
تومان
خرید
سیمان آبیکپاکت تیپ 296500
تومان
خرید
سیمان آبیکپاکت مرکب79500
تومان
خرید
سیمان آبیکفله تیپ 21790000خرید
سیمان شاهرودپاکت تیپ 2 66800
تومان
خرید
سیمان شاهرودفله تیپ 21190000
تومان
خرید
سیمان فیروزکوهپاکت تیپ 279800
تومان
خرید
سیمان فیروزکوهپاکت مرکب78500خرید
سیمان فیروزکوهفله تیپ 21499000خرید
سیمان فرازپاکت مرکب72900
تومان
خرید
سیمان نکاپاکت تیپ 276900
تومان
خرید
سیمان سبزوارپاکت تیپ 2 70000
تومان
خرید
سیمان نیزار قمپاکت تیپ 276700
تومان
خرید
سیمان هگمتانفله تیپ 21540000تماس

تماس با بخش فروش
 02166381876

 

قیمت سیمان امروز در بازار تهران

 

 

تحلیلی بر روند قیمت سیمان 

 
سیمان از جمله کالاهای پایه ای است که در صنعت ساخت و ساز استفاده می شود. در این مقاله، بصورت اجمالی به بررسی قیمت سیمان در بازار خواهیم پرداخت و نحوه تاثیر این عوامل بر بورس سیمان را بررسی خواهیم کرد.
سیمان یکی از مهم ترین مصالح ساختمانی است و قیمت آن بر روی هزینه ساخت و ساز تاثیر زیادی دارد. قیمت سیمان در ایران تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله عرضه و تقاضا، قیمت مواد اولیه، هزینه های تولید، و نرخ ارز قرار دارد.
در سال 1402، قیمت سیمان در ایران با افزایش قابل توجهی همراه بوده است. قیمت سیمان پاکتی 50 کیلویی در ابتدای سال 1402 حدود 40 هزار تومان بود، اما در حال حاضر (نیمه دوم سال) به حدود 60 هزار تومان رسیده است. قیمت سیمان فله نیز در این مدت از حدود 700 هزار تومان در هر تن به حدود 1 میلیون تومان افزایش یافته است.
 
 

فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت سیمان در بازار

 
عوامل مختلفی باعث افزایش قیمت سیمان در ایران شده اند، از جمله:
افزایش قیمت مواد اولیه مانند سنگ آهک، گچ، و زغال سنگ
افزایش هزینه های تولید، از جمله هزینه های انرژی و حمل و نقل
افزایش نرخ ارز.
 
افزایش قیمت سیمان نگرانی هایی را در مورد تاثیر آن بر هزینه ساخت و ساز ایجاد کرده است. به گفته فعالان صنعت ساختمان، افزایش قیمت سیمان می تواند منجر به افزایش قیمت مسکن و سایر املاک شود.
دولت نیز در تلاش است تا با اتخاذ سیاست های حمایتی، از افزایش قیمت سیمان جلوگیری کند. به عنوان مثال، دولت اخیراً قیمت سیمان در بورس کالا را به صورت دستوری تعیین کرده است.
 
با این حال، کارشناسان معتقدند که افزایش قیمت سیمان در ایران یک روند بلندمدت است و در سال های آینده نیز ادامه خواهد داشت.
در اینجا برخی از عواملی که می توانند بر قیمت سیمان در ایران تاثیر بگذارند، آورده شده است:
 
عرضه و تقاضا: افزایش تقاضا برای سیمان در ایران می تواند منجر به افزایش قیمت آن شود. این افزایش تقاضا می تواند ناشی از عوامل مختلفی از جمله افزایش ساخت و ساز، افزایش جمعیت، و بهبود وضعیت اقتصادی باشد.
 
قیمت مواد اولیه: سیمان از مواد اولیه مختلفی مانند سنگ آهک، گچ، و زغال سنگ ساخته می شود. افزایش قیمت این مواد اولیه می تواند منجر به افزایش قیمت سیمان شود.
 
هزینه های تولید: هزینه های تولید سیمان نیز می تواند بر قیمت آن تاثیر بگذارد. این هزینه ها شامل هزینه های انرژی، حمل و نقل، و نیروی کار می شود.
 
نرخ ارز: نرخ ارز نیز می تواند بر قیمت سیمان در ایران تاثیر بگذارد. افزایش نرخ ارز می تواند منجر به افزایش قیمت مواد اولیه و هزینه های تولید سیمان شود.
 
 

تفاوت قیمت سیمان بسته بندی شده و فله در بازار

 

سیمان بسته بندی شده

سیمان بسته یندی به دلیل سهولت حمل و نقل و استفاده، گزینه ای محبوب برای بسیاری از پروژه های ساختمانی است. اما چه چیزی قیمت سیمان پاکتـی را تعیین می کند؟ عوامل مختلفی مانند تقاضای بازار، هزینه های تولید و حتی تحریم های بین المللی می توانند بر قیمت سیمان پاکتی تاثیر گذار باشند.
 

قیمت سیمان بصورت بسته بندی نشده

سیمان فله ای، گزینه ای اقتصادی تر برای پروژه های بزرگ ساختمانی است. اما قیمت سیمان فـله نیز مانند سیمان پاکـت، تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. به علاوه، نوسانات قیمت سیمان فـله می تواند تاثیر چشمگیری بر سود یا زیان سازندگان داشته باشد.
برای داشتن دید کامل بر بازار سیمان، باید به قیمت روز سیمان نیز توجه کرد. قیمت روز سیمان با توجه به تغییرات بازار، تولید و تقاضا می تواند تغییر کند. در بورس سیمان، نوسانات قیمت سیمان می تواند تاثیر بزرگی بر سرمایه گذاری ها و تصمیمات سازندگان داشته باشد.
 
 
 
در نهایت، بررسی قیمت روز سیمان در بازار بخصوص در بازار تهران می تواند خریداران را در درک بهتر بازار سیمان و تصمیم گیری های سرمایه گذاری در بورس سیمان یاری رساند. با داشتن اطلاعات به روز در مورد قیمت سیمان امروز در بازار تهران، سرمایه گذاران می توانند تصمیمات مناسب تری بگیرند و ریسک های مربوط به سرمایه گذاری در سیمان را کاهش دهند.
 
با توجه به اینکه سیمان یکی از مواد اساسی در صنعت ساختمان است، به روز بودن در مورد این بازار می تواند به تولید کنندگان، سرمایه گذاران و حتی مصرف کنندگان کمک کند. همچنین، با داشتن دیدگاهی گسترده تر در مورد بازار سیمان، می توانیم نوسانات قیمت را بهتر درک کنیم و در مواجهه با تغییرات بازار آماده تر باشیم.
 
بازار سیمان یک بازار پیچیده و متغیر است، اما با داشتن اطلاعات مناسب و به روز، می توانیم درک بهتری از آن داشته باشیم. بنابراین، برای داشتن آگاهی به روز از قیمت سیمان, پاکتی، فله، آکبند، حتما از منابع معتبر و به روز استفاده کنید.
 
قیمت سیمان امروز در بازار
قیمت سیمان در بازار
 

کدام سیمان برای کجا مناسب تر است؟

با توجه به قیمت سیمان امروز در بازار تهران , بهترین گزینه سیمان برای تهران همان سیمان تیپ 2 تهران پاکت یا فله بر حسب نیاز پروژه می باشد. که با توجه به کیفیت مرغوب آن , بسیار مقرون به صرفه است .معرفی و فروش محصولات کارخانه سیمان تهران 

ارزان ترین قیمت سیمان برای استفاده در تهران

مناسب ترین قیمت سیمان در حال حاظر سیمان سبزوار می باشد . که متاسفانه به دلیل ظرفیت های حمل (تریلی) پاکتی و فله, بیشتر در مناطق جنوب تهران و ورامین مورد استفاده قرار میگیرد.

گزینه دیگر برای استفاده در تهران سیمان ساوه می باشد .که بیشتر سازندگان پروژه های غرب تهران به خرید آن علاقه زیادی نشان می دهند. و اگر در غرب تهران ساخت و ساز دارید با توجه به کیفیت و قیمت سیمان مناسب پاکتی و فله ساوه, پیشنهاد خوبی است.

سیمان آبیک پاکت و فله هم معمولا در غرب تهران خریداران بیشتری دارد. به علاوه اینکه بیشتر مصرف استان البرز کرج و هشتگرد جدید و قدیم و کوهسار و مناطق اطراف آن محصولات کارخانه سیمان آبیک می باشد.

منطقه فیروز کوه که از شهرهای استان تهران محسوب می شود. دارای دو تا از بهترین و با کیفیت ترین کارخانه های تولید سیمان یعنی سیمان فیروزکوه و سیمان فراز فیروزکوه است. که کل منطقه خود و دماوند و مشاء تا رودهن و مهرآباد و از طرف دیگر شهرهای آمل و بابل را پوشش می دهد. و به جرات می توان گفت بهترین گزینه برای این مناطق می باشند.

سیمان مازندران محصول کارخانه نکا نیز بهترین و در دسترس ترین گزینه سیمان جهت خرید در شهرهای شمالی کشور می باشد.

اطلاعات تکمیلی در سیمان ویکی پدیا

کارخانه سیمان فراز

 


بررسی قیمت و خرید  سیمان پاکتی –  سیمان فله  –  سیمان سفید  


بازگشت به صفحه اصلی فروشگاه  تهران پویا